10 грудня 2004

ЕкоПраво-Київ за підтримки Програми ООН з охорони навколишнього природного середовища (ЮНЕП) розпочала річний проект, який має на меті сприяти залученню громадськості до підготовки Національних звітів про реалізацію багатосторонніх екологічних угод (БЕУ) ...

...
    Ліфлет

„Впровадження
положень Оргуської
конвенції на місцевому
рівні” ...
menu_ua
Про нас
Діяльність
Новини
Публікації
Законодавство
Гостьова книга
Наші партнери
Запровадження інтегрованої моделі
поводження з
твердими побутовими
відходами у рекреаційній
зоні міста Євпаторія
Громадська еколого-правова організація
"ЕкоПраво- Київ"

Адреса для листування:
Україна, 04119,
 Київ-119, а/с 51
тел/факс:
+38044 2545764
тел:
+38044 5997885
 

 

Про нас

укр eng

Громадська еколого-правова організація «ЕкоПраво-Київ»  — це незалежна неурядова організація, заснована у 1992 році і зареєстрована в Управлінні юстиції м. Києва в 1993 році. У вересні 1997 року організація набула статусу юридичної особи.

Історія «ЕкоПраво», мабуть, не є захоплюючою, але вона могла б допомогти новоствореним громадським організаціям зрозуміти: немає значення, коли ви розпочали свою діяльність, головне, що і як ви збираєтесь робити.

Влітку 1992 року неурядова голландська організація Milieukontakt Oost-Europa проводила в Будапешті конференцію «Екологічне законодавство та правові можливості громадських організацій у захисті навколишнього середовища». Представником від українських НГО був Борис Васильківський. Доволі цікава і незвична як на той час тема конференції підказала йому ідею створення в Україні громадської еколого-правової організації, яка надала б можливість захищати довкілля не методом масових акцій і тиску, а шляхом застосування правових інструментів щодо порушників екологічного законодавства. Ідею Бориса підтримав Петро Рощенко, кандидат юридичних наук, який на той час працював в Академії Внутрішніх Справ викладачем екологічного права.

Першим кроком нашої діяльності у вивченні сучасного стану еколого-правової проблеми та інформуванні громадськості було видання в грудні 1992 «Еколого-правового бюлетеня» (за підтримки голландської неурядової організації Milieukontakt Oost-Europa та ISAR). В травні 1993 року знову ж таки за підтримки Milieukontakt Oost-Europa під Києвом у Феофанії відбулась перша конференція «ЕкоПраво». Серед учасників цієї конференції були тепер вже багатьом відомі керівники організацій мережі ЕКОПРАВО Світлана Кравченко (Президент благодійного фонду «Екоправо-Львів») та Олексій Шумило (Голова організації«ЕкоПраво-Харків»).

ЕкоПраво-Київ активний учасник міжнародних процесів з охорони довкілля, в тому числі всеєвропейського процесу „Довкілля для Європи”. ЕкоПраво-Київ є членом Європейського Еко-Форуму (Пан-Європейська коаліція екологічних громадських організацій), WECF (Жінки Європи за спільне майбутнє), ANPED (Північний Альянс за сталий розвиток) та засновником мережі НУО регіону СЄКЦА „За чисте повітря та сталий транспорт”.

 
 

 

 

 

 

 

____________________________________________________

copyright
.:: Copyright 2002 EcoPravo-Kyiv NGO ::.
Email: ecolaw@ecop.relc.com