Контактна інформація:
Громадська еколого-правова організація "ЕкоПраво- Київ"

Адреса для листування:
Україна, 04119,
 Київ-119, а/с 51
тел/факс:
+38044 2545764
тел:
+38044 5857885

Email:

..Архів новин


Участь громадськості в підготовці
Національної доповіді щодо збереження біологічного різноманіття в Україні

 

Громадська еколого-правова організація „ЕкоПраво-Київ” запрошує представників всіх зацікавлених сторін взяти участь в обговоренні Національної доповіді щодо збереження біологічного різноманіття а Україні, яка була підготовлена Міністерством охорони навколишнього природного середовища України.

 

Залишити коментар в форумі >>

Коментарі та рекомендації від громадськості:

 

 УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ

Природний заповідник “Розточчя

81070 Львівська обл., Яворівський район, смт. Івано-Франкове,

вул. Січових Стрільців, 7, тел (03259)3-33-91, 3-36-81.

 

"____"  __________ №________

на №__64____ від _23 червня 2005 р.

 

 

Шановний п. Б.М. Васильківський !

 

 

        На Ваш запит  від 23 червня 2005 р. повідомляємо,  що про підготовку  національної доповіді щодо виконання Конвенції  про біорізноманітя. Про підготовку цієї доповіді ми не знали, і не брали участі  у підготовці перших двох.  Листа Вашого ми отримали 08.07.05., дати вичерпну відповідь хочаб на деякі запитання важко, тому що ми не володіємо інформацією, яка  потрібна для доповіді, хоча безперечно, у її написанні  повинні були б брати участь усі науово-дослідні та природоохороні установи України, тому що над збереженням біорізноманіття  працює багато державних ігромадських установ та організацій.

 

Доповнення по суті:

 

СТАТЬЯ 5 - СОТРУДНИЧЕСТВО

По п. «b) да, двустороннее сотрудничество

Не только двусторонне: создан трилатеральный украинско-польско-словацкий биосферный резерват «Восточные Карпаты», идет подготовка документов для создания украинско-польского билатерального биосферных резерватов «Розточчя» (на основании природного заповедника и Яворовского национального парка и соответсвующих природоохранных объектов в Польше), «Полесье» (Шацкий НПП и польские объекты).

 

СТАТЬЯ 12 -ИССЛЕДОВАНИЯ И ПОДГОТОВКА КАДРОВ

 

По п. b) ст.12. Национальная Академия наук Украины, Министерство образования и науки Украины финансируют (очень скудно!) исследования содействующие сохранению биразнообразия:  Национальный лесотехнический  университет Украины (г.Львов), рук. Проф. Г.Т.Криницкий, в текущем году  проводит исследования по теме “Функциональный мониторинг, индикационная роль биологического разнообразия экосистем Росточья для устойчивого развития регионов” (10 тыс. грн.), тема расчитана на 3 года, 30 тыс. грн. Львовский национальный университет им. И.Франко, рук. Проф. Царик И.В.  проводит исследования по теме “Фаунистическое и микробное разнообразие природных и антропогенизированых экосистем  Росточья”.

 

 

 

Директор                              Данчук О.Т.

 

 

 

Повернутись на попередню сторінку