Контактна інформація:
Громадська еколого-правова організація "ЕкоПраво- Київ"

Адреса для листування:
Україна, 04119,
 Київ-119, а/с 51
тел/факс:
+38044 2545764
тел:
+38044 5997885

 

..Архів новин


  Новини

3 серпня 2005 року , в приміщенні ЕкоПраво-Київ відбулась зустріч Юлії Гарник (координатора ЕкоПраво-Київ з РКЗК ООН) з представниками Проекту ПРООН/ГЕФ „Пом’якшення зміни клімату в Україні шляхом підвищення енергоефективності системи централізованого теплопостачання” – Олексієм Пащенко (менеджер проекту) й Олексієм Михасюком (помічник менеджера по зв’язках з громадськістю та маркетингу) та з представником екологічного клубу „Еремурус” – Леонідом Фірсом. В ході зустрічі учасники обмінялись інформацією про діяльність з питань зміни клімату, яка проводиться їхніми організаціями/проектами на сьогоднішній день та обговорили можливості подальшої співпраці.

 

Коротко про те, що роблять наші колеги.

Проект ПРООН/ГЕФ „Пом’якшення зміни клімату в Україні шляхом підвищення енергоефективності системи централізованого теплопостачання”  діє у м. Рівному з 1999 року, спрямований на ключові проблеми скорочення викидів парникових газів шляхом широкомасштабного підвищення енергоефективності комунального теплопостачання в Україні. Більш детальну інформацію ви можете знайти на цих сайтах: http://www.undp.org.ua/?page=projects&&projects=17 або тут http://www.esco-rivne.com/.

 

Згаданий проект ПРООН/ГЕФ вже майже 2 роки активно співпрацює з міжнародним освітнім проектом SPARE (School Project for Application of Resources and Energy), який займається освітою підростаючого покоління у питаннях глобального потепління, зміни клімату та енергозбереження. В рамках цієї співпраці було проведено низку регіональних та національних конференцій і семінарів, а також видано другу редакцію посібника „Енергозбереження” для учнів 6-9 класів загальноосвітніх шкіл України. Цей посібник, який підготував в рамках програми SPARE екологічний клуб „Еремурус” (Київ, Україна), а також спеціально розроблена навчальна програма, були затверджені Міністерством освіти та науки України і зараз впроваджуються в багатьох школах України.
Повернутися до списку »»

Обговорити на форумі >>Хостинг MiroHost.net