Архів новин

  Новини

10 березня 2005

 

9 березня 2005 року ЕкоПраво-Київ отримала відповідь від Міністерства охорони навколишнього природного середовища щодо можливостей участі громадськості у підготовці національного кадастру викидів парникових газів. Нижче наводимо оригінал тексту.

 

„Розглянувши надіслані 23 лютого 2005 року пропозиції ГЕПО ЕкоПраво-Київ щодо можливостей участі  громадськості в процесі підготовки цьогорічного національного  кадастру викидів парникових газів в Україні управління атмосферного повітря Міністерства охорони навколишнього природного середовища України повідомляє наступне:

 

  1. МОНС України розмістить на веб-сайті остаточний варіант національного кадастру викидів (надалі - документ) та розішле повідомлення про факт його розміщення через прес-службу Міністерства.

  2. До 15 березня 2005 року буде визначено та оприлюднено дату розміщення документу на веб-сайті МОНС України.

  3. Міністерство здійснюватиме інтерактивне обговорення документу на форумі веб-сайту МОНС України.

  4. Управління атмосферного повітря ініціює і проведе відкрите засідання Громадської екологічної Ради при МОНС України, на яке винести на обговорення документ, не пізніше, ніж за 1 місяць до дня подачі відповідного звіту у Секретаріат Конвенції.

  5. Міністерство розмістить у офіційному друкованому виданні повідомлення про факт підготовки та місце розміщення документу за умов, якщо  оголошення буде розміщене за кошти проекту ЕкоПраво-Київ.

  6. Міністерство проведе громадське обговорення (публічну зустріч) у випадку звернень громадян та у разі необхідності.

  7. Усі пропозиції та зауваження громадськості щодо документу, отримані за допомогою різних інформаційних та комунікаційних засобів у визначені для цього строки, будуть розглянуті та внесені у документ в разі необхідності, керуючись чинним законодавством.”